Народився в Харкові 1971 року. Сім'я Святашів живе в Харкові з повоєнних років.
Закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю "педіатрія", Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого за фахом "правознавство", Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів важкого машинобудування (економіка) та ХРІДУ НАДУ при Президентові України (державне управління).
У 1994-1997 роках працював лікарем-інтерном у Харківській клінічній лікарні №30.
З 2001 року - член правління Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів.
З 2001 року - ініціатор створення соціального фонду "Пересвіт". Також є почесним президентом однойменного спортивного клубу.
З 2002 року - почесний президент корпорації “Автоінвестстрой”. До того, з 1996 року обіймав керівні посади там само.
У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання від блоку "За Єдину Україну!” за 171 округом (м.Харків) як член Народно-демократичної партії.
У 2004 році на виборах президента України був довіреною особою кандидата Віктора Януковича.
У 2006 році також балотувався до Харківської міської ради за списком “Партії регіонів”.
У 2006 та 2007 роках був обраний народним депутатом за списками “Партії регіонів” номером 63 та 122 відповідно.
У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від “Партії регіонів” за тим же округом.
Того ж року голосував за "мовний" закон, що розширював вживання російської мови.У 2014 році обраний народним депутатом 8 скликання за 170 округом (м.Харків) як безпартійний самовисуванець. У 2015 році приєднався до депутатської групи “Партія “Відродження”. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. З 2014 року - член партії “Відродження”.
Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.
З 2005 до 2014 року - член “Партії регіонів”.
У 2019 Святаш балотувався кандидатом у народні депутати від "Опозиційної платформи — За життя", до парламенту не пройшов.
Того ж року його оголосили у розшук у справі про шахрайство та підробку документів. Вже тоді повідомлялося, що екснардеп втік до РФ.
У 2022 році прокуратура передала державі майно колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Дмитра Святаша на суму понад 600 млн грн.
Майно й активи арештували та передали до АРМА. Сам Святаш, за даними силовиків, переховується у РФ та перебуває у розшуку.
Щодо Святаша проводилося розслідування за статтею 111 ККУ — державна зрада. Мустафа Найєм повідомив, що Росія бачила Святаша своїм керівником у Харкові після захоплення міста.
СБУ повідомила Святашу про підозру у державній зраді та оголосила його в розшук. Після початку повномасштабного вторгнення він виступав на підтримку країни-агресора та виправдовував захоплення частини східних і південних районів України. Також він закликав мешканців тимчасово окупованих територій підтримати загарбників та оформлювати російські паспорти.
У 2022 році Святаш активно виступав на підтримку країни-агресора, за що кремль розглядав його як потенційного гауляйтера Харківщини. Святаш передавав загарбникам інформацію про озброєння, час та напрямки руху підрозділів Сил оборони. Розвіддані він отримував через свої "партійні" зв’язки на території Харківської області.
Того ж року Святаш передавав інформацію держзраднику Олегу Царьову.
У 2023 році Дмитро Святаш отримав підозру в державній зраді.
23.06.2023