>

"Динамо" поступилося "Шахтарю" у домашньому матчі (оновлено)

Матч відбувся при порожніх трибунах.

Герой матча - Марлос эпизодически оказывался в плотном кольце динамовцев

У матчі 24-го туру чемпіонату України київське "Динамо" поступилося донецькому "Шахтарю". Матч у Києві на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:3.

На гол динамівця Віталія Буяльського на 38-й хвилині "Шахтар" відповів дублем Марлоса (39,67) і забитим м'ячем Маркоса Антоніо на 74-ій хвилині.

Гол Буяльського - на офіційному сайті мовника УПЛ.

Гол у відповідь Марлоса - на офіційному сайті мовника Ліги.

Найкращі моменти другого тайму - на офіційному сайті мовника Прем'єр-ліги.

Матч відбувся при порожніх трибунах у зв'язку карантинними обмеженнями.

Як повідомляли, матч "Шахтар" - "Динамо" довірили судити жіночій бригаді суддів.

Таким чином, "Шахтар" залишив "Динамо" на четвертому місці у турнірній таблиці. Додамо, що три команди - "Зоря", "Десна" і "Динамо" набрали однакову кількість очок (46), але кияни поступаються луганчанам і чернігівцям за додатковими показниками.

Зазначимо, що лише на 3 очки від цієї трійці відстає "Олександрія". Боротьба за друге лігочемпіонське місце очікується запеклою.

У наступному турі "Динамо" прийме "Олександрію", "Шахтар" також у Києві зіграє з "Десною", а "Зоря" зіграє "вдома" у Запоріжжі з "Колосом".