>

У Дортмунді пройшло епічне протистояння "Боруссії" і "Баварії" (оновлено)

Мюнхенці зазнали третьої поразки в чемпіонаті.

Боруссия (Дортмунд)

У рамках 11-го туру німецької Бундесліги в Дортмунді на спортивній арені "Сігнал Ідуна Парк" місцева "Боруссія" приймала чемпіона Німеччини – клуб "Баварію".

Протистояння команд, які займали перші два рядки у турнірній таблиці чемпіонату, стало окрасою всього першого кола.

"Шмелі" в процесі зустрічі двічі поступалися в рахунку, і все ж зуміли здобути перемогу 3:2.

У перші півгодини ігрового часу гості, за винятком невдало виконаного форвардом "Боруссії" Марком Ройсом булліта на ворота Мануеля Ноєра (10-та хвилина), повністю контролювали перебіг поєдинку. Логічним завершенням домінування баварців на полі став гол Роберта Левандовського на 26-й хвилині 0:1.

До свистка арбітра Мануеля Грефе на перерву, дортмундці нічого не змогли протиставити гостям.

Зі свого боку, футболісти "Баварії" після забитого гола перейшли на економну версію свого "двигуна".

У такому ж середньому темпі підопічні Ніко Ковача почали і другу половину зустрічі. І це було їхньою помилкою.

Своєю чергою господарі з перших хвилин другого тайму включилися по повній, до чого, очевидно, були не готові мюнхенці.

На 49-й хвилині Ройс, в єдиноборстві з голкіпером гостей, на мить опинився раніше на м'ячі, що в підсумку і визначило вердикт арбітра про визначення винної сторони в контакті воротаря і форварда - пенальті, який сам же потерпілий і реалізував 1:1.

Через три хвилини Левандовський після красивої комбінації гостей робить дубль у матчі і, дещо нелогічно, відновлює перевагу "Баварії" 1:2.

Після пропущеного гола підопічні Люсьєна Фавра ще більше підвищили темп і досвідчена, але кілька великовагова лінія оборони і опорна зона баварців стала розсипатися.

Двічі Ройс і Пако Алькасер зобов'язані були зрівнювати рахунок, практично впритул розстрілюючи ворота Ноєра після швидких комбінацій футболістів "Боруссії" - гравці "Баварії" просто не встигали за своїми візаві.

А на третій раз Ройс все-таки не пробачив гостей, блискучим ударом упритул оформивши дубль (67-й хвилина) 2:2.

Було видно, що гравці "Баварії" "попливли".

Через 6 хвилин на рандеву з Ноєром відправився Алькасер і холоднокровно його переграв 3:2.

Лише в останні 10 хвилин зустрічі господарі віддали ініціативу гостям, які крім тиску не змогли створити жодного по-справжньому гольового моменту.

Однак такий яскравий матч не міг закінчитися простим банальним навалом чемпіона. На 90 + 5 хвилині Левандовський забиває свій третій гол, але радість гостей миттєво остудив лайнсмен, зафіксувавши у польського легіонера "Баварії" мікроскопічний офсайд.

Радість & quot; лавки & quot; баварців була вибуховою, але недовгою

Після своєї перемоги над одним з головних конкурентів по чемпіонській гонці, дортмундці вже на 7 очок відірвалися від "Баварії".

Над Ковачем ж знову нависла загроза звільнення.