>

Бійкою тренерського штабу "Челсі" і "Манчестер Юнайтед" закінчився матч чемпіонату Англії (оновлено)

"Челсі" в компенсований час врятувався в поєдинку з "Манчестер Юнайтед".

"Стэмфорд Бридж"

У рамках 9-го туру Англійської Прем'єр-Ліги лондонський "Челсі" на "Стемфорд Брідж" приймав 20-кратного чемпіона Англії - клуб "Манчестер Юнайтед".

Надпринциповий поєдинок, в першу чергу для наставника гостей Жозе Моурінью, закінчився бойовою нічиєю 2:2.

У першому таймі ініціатива була повністю на боці господарів.

Єдиний гол, забитий Антоніо Рюдігером на 21-й хвилині, не відображає всієї картини переваги підопічних Мауріціо Саррі над опонентом 1:0.

У дебюті другого тайму (55) "червоним дияволам" вдалося зрівняти рахунок завдяки точному удару Антоні Марсіаля 1:1.

Через 18 хвилин француз розкішним ударом робить дубль і виводить гостей вперед 1:2.

Кульмінація поєдинку настала на 90 + 6 хвилині, коли Рос Барклі відновив статус-кво 2:2.

Емоційне святкування гола тренерським штабом "Челсі" викликало зворотну реакцію Моурінью.

Зав'язалася невелика бійка, яку рефері поєдинку Майку Діну вдалося погасити лише через кілька хвилин.

Таким чином, екс-тренеру "Челсі", а, нагадаємо, Моурінью, що  завоював для клубу з західного Лондона три чемпіонські титули, не вдалося завдати "пенсіонерам" першої поразки в АПЛ в поточному сезоні.

Водночас, Мауріціо Саррі став першим наставником в історії "Челсі", який стартові 9 матчів сезону АПЛ провів без поразок.

Мауріціо Саррі

Оновлення. На післяматчевій прес-конференції Моурінью відповів на запитання журналіста про конфлікт, що виник на полі, після того як Барклі зрівняв рахунок.

"Це не моя реакція, це асистент Саррі, проходячи повз нашої лавки, повівся дуже неввічливо, але Саррі розбереться з цією ситуацією. Вони обидва переді мною вибачилися і я прийняв ці вибачення. Особисто для мене історія закінчена. Тільки не робіть те, що роблять всі і кажуть, що це "Моурінью щось робить". Я навіть не знаю його імені, мені цього не потрібно. Все гаразд", - зазначив наставник "червоних дияволів".