>

Рамос знову хамовито повівся на офіційному матчі (оновлено)

Серхіо Рамос навмисно наступив на лежачого Рахіма Стерлінга.

Рамос готовится "принять" Стерлинга

У матчі третього туру групового етапу Ліги націй збірна Англії здобула виїзну перемогу над іспанцями (3:2), тим самим перервавши фантастичну домашню безпрограшну серію "Фурії Рохи", яка становила 15 років.

Автором дубля (16 і 38 хвилини) у ворота Давида Де Хеа став вінгер "Манчестера Сіті" Рахім Стерлінг.

Своє негативне ставлення до результативного півзахисника гостей продемонстрував у другому таймі капітан господарів Серхіо Рамос. Причому капітан мадридського "Реалу" зробив це в традиційній для нього манері - нишком намагаючись травмувати суперника: наступив на гомілку лежачого Рахіма.

Усі пам'ятають епізод київського фіналу Ліги чемпіонів, коли Рамос травмував гравця "Ліверпуля" Мохамеда Салаха.

Оновлення. Своєю чергою, Рамос опублікував у себе в твіттері відеозапис інциденту з іншої камери, де чітко видно, що жодної брудної гри не було.

"Більше нічого додати", - додав до свого повідомлення Серхіо іспанською та англійською мовами.