ГлавнаяСпорт

Российские земли стоят 23,5 трлн. рублей

— Чи підтримуєте ви вступ України до ЄС, НАТО?

Колонка «Зеленський»:  Володимир Зеленський підтримує євроатлантичний курс України, але вважає, що остаточне рішення повинно бути ухвалене на референдумі.

“Народ вже вибрав євроінтеграцію, я можу тільки допомагати рухатися у Європу. Один з найголовніших принципів нашої програми і внутрішніх принципів - це народовладдя, тому що повинен бути референдум, українці повинні вирішувати, куди вони вступають, в той чи інший союз. Особисто моя думка - я б хотів, щоб Україна була країною в Євросоюзі і в НАТО”, - казав Зеленський в інтерв'ю закордонним журналістам.

Колонка Порошенка: Діючий голова держави у питанні євроатлантичної інтеграції більш конкретний та безальтернативний. Більше того, в його програмі зазначені конкретні дати подання заявки щодо членства у ЄС. Правда, чекати на це треба буде ще п`ять років — до 2023. Щодо отримання ПДЧ НАТО, то тут очікування більш оптимістичні — жовтень вже цього року.

«Сьогодні, коли російський агресор цинічно та зухвало порушує норми та правила, встановлені у світі, рух до НАТО залишається безальтернативним напрямком для України, її захисту та збереження територіальної цілісності", – наголосив президент України п`ять днів тому в одному з виступів.

"Всі ці роки Україна впевнено торувала свій шлях до Північноатлантичного альянсу. Ми практично з чистого аркуша створили нову українську армію. І цю армію уже сьогодні поважають і в регіоні, і у світі. Уже сьогодні ми фактично є Східним флангом Альянсу. І по озброєнню, і по досвіду, і по стандартах", – сказано в дописі Президента.

Крім того, у привітанні йдеться, що вже сьогодні Україна готова взяти на себе довгоочікувані зобов’язання та розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

"Вірю, що лондонський саміт НАТО є саме тією нагодою, коли союзники гідно оцінять внесок України в захист євроатлантичної спільноти і розпочнуть практичну дискусію щодо надання нашій державі ПДЧ. З вірою у це сьогодні підписую чергову Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО", – підсумував Порошенко

Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter