ГоловнаПолітика

НАБУ обрало керівників двох територіальних управлінь

У директора Одеського теруправління чотири вищі освіти, у Львівського - три

НАБУ обрало керівників двох територіальних управлінь
Фото: zamkova.info

Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України обрала керівників Львівського та Одеського територіальних управлінь НАБУ.

Про це повідомляється на сайті Антикорупційного бюро.

Переможцем конкурсу на посаду директора Одеського теруправління став Семен Кривонос, Львівського - Тарас Лопушанський, йдеться в повідомленні. 

До обрання на посаду в НАБУ С. Кривонос працював першим заступником начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби України, має чотири вищі освіти за спеціальностями "Агрономія", "Державне управління", "Право" та "Правознавство".

Новообраний директор Львівського теруправління Т. Лопушанський займався адвокатською діяльністю - був головою (керівним партнером) адвокатського об'єднання "Ордер". Він має три вищі освіти за фахом "Право", "Правознавство" і "Німецька мова і література". 

Обом директорам по 33 роки, вони одружені і мають дітей.

Як зазначається, документи на участь у конкурсі на посади керівників Одеського та Львівського територіальних управлінь НАБУ подали 106 осіб (Одеського - 59, Львівського - 47). За результатами тестування на знання законодавства до співбесід були допущені 28 і 25 претендентів на посади відповідно.

Повноваження керівника Львівського територіального управління поширяться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області, а керівника Одеського територіального управління - на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області.

Нагадаємо, вісім з десяти суддів, за якими Національне антикорупційне бюро України передало Вищій кваліфікаційній комісії суддів аналітичні матеріали про корупційні ризики, пройшли переатестацію.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram