>

Світоліна програла в третьому раунді Australian Open

Перша "ракетка" України поступилася росіянці Павлюченковій.

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна не змогла продовжити свою переможну серію на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який проходить у Мельбурні.

Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

У п'ятницю в матчі третього раунду сіяна під 11-м номером харків'янка програла 24-й "ракетці" турніру Анастасії Павлюченковій, поступившись росіянці за 2 години 31 хвилину з рахунком 5:7, 6:4, 3:6.

На рахунку Світоліної - шість ейсів, три подвійні помилки і тільки п'ять виграних геймів на подачі суперниці з 19.

Росіянка п'ять разів подала на виліт, зробила дев'ять подвійних помилок і зробила шість брейків з дев'яти.

Путівку у чвертьфінал Australian Open Павлюченкова розіграє у протистоянні зі своєю співвітчизницею Світланою Кузнєцовою (8), яка за 3 години 36 хвилин вирвала перемогу у сербки Олени Янкович - 6:4, 5:7, 9:7.

Свій виступ у Мельбурні Світоліна продовжить разом з австралійцем Крісом Гуччоне у змішаному розряді. У першому раунді міксту суперником українсько-австралійської пари буде німецько-колумбійський тандем Анна-Лєна Грьонефельд - Роберт Фара.