>

У Південній Америці почався ралі-рейд "Дакар"

Першу коротку спецділянку виграв Нассер Аль-Аттія на Toyota.

У понеділок, 2 січня, в Парагваї почався ралі-рейд "Дакар-2017".

Як зазначає профільне видання "Автоспорт", гонка стартувала в парагвайській столиці Асунсьйоні з короткої 39-кілометрової спецділянки, на якій перемогу здобув дворазовий переможець "Дакару" Нассер Аль-Аттія на Toyota. Він фінішував за 25 хвилин і 41 секунду.

Другим з відставанням на 24 секунди став колишній гонщик чемпіонату світу з ралі Хав'єр Понс, який виступав на Ford Ranger. Переможець "Дакару-2014" Нані Рома на Toyota показав третій час. Найкращим із пілотів Peugeot виявився Карлос Сайнс - четвертий. Дев'ятиразовий чемпіон світу з ралі Себастьян Льоб став шостим, між ними вклинився Жиніель де Вільєрс на Toyota.

У заліку вантажівок першу спецділянку виграв чех Мартін Коломі на Tatra, який проїхав дистанцію рівно за 30 хвилин.

Француз Ксав'є де Султре здобув перемогу в заліку мотоциклів. Спецділянку він подолав за 28 хвилин 20 секунд.

Дакар-2017 складається з 12 етапів загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів. Після старту в Парагваї учасники попрямують в Аргентину, потім перетнуть територію Болівії і після п'яти днів знову повернуться в Аргентину, де 14 січня відбудеться заключний етап.

Нагадаємо, 2016 року гонку "Дакар" виграв француз Стефан Петерансель.