>

Збірна України перемогла Фінляндію у відборі до ЧС-2018

Єдиний гол забив Артем Кравець.

Збірна України з футболу в суботу виграла другий матч поспіль у відборі до чемпіонату світу 2018 року.

Гра з Фінляндією, яка відбувалася на одеському стадіоні "Чорноморець", завершилася з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Артем Кравець після передачі Євгена Коноплянки на 25-й хвилині.

В інших матчах групи H збірна Хорватії виграла у Ісландії 2:0, а Туреччина з аналогічним рахунком перемогла Косово.

Таким чином, на зимову перерву збірна України йде на другому місці з 8 очками. У лідера групи - Хорватії - 10 очок.

Нагадаємо, 5 вересня гра збірної України з Ісландією завершилася з рахунком 1:1, 6 жовтня з турками була нічия 2:2. Першу перемогу у відборі українці здобули над косоварами 9 жовтня, гра завершилася з рахунком 3:0.