>

"Динамо" програло "Бенфіці" в Лізі чемпіонів

"Бешикташ" і "Наполі" в Стамбулі зіграли внічию 1:1.

Київське "Динамо" поступилося португальській "Бенфіці" на виїзді з рахунком 0:1 у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На останніх секундах першого тайму Едуардо Сальвіо реалізував пенальті і відкрив рахунок у матчі, передає Інтерфакс-Україна.

У другому таймі кияни мали реальний шанс зрівняти рахунок, але Жуніор Мораес не зумів реалізувати пенальті на 68-й хвилині.

В іншому матчі цієї групи "Бешикташ" і "Наполі" в Стамбулі зіграли внічию 1:1.

Після чотирьох турів "Наполі" і "Бенфіка" лідирують у цій групі із 7 набраними очками. "Бешикташ" набрав 6 очок, "Динамо" - тільки 1 очко.

Тож в української команди залишається мало теоретичних шансів зайняти хоча б третє місце в групі, щоб продовжити виступи в Лізі Європи.

У наступному турі "Динамо" поїде в Неаполь, а в заключному буде приймати в Києві "Бешикташ".