>

"Шахтар" забив "Генту" п'ять голів

Українська команда йде в ЛЄ без поразок і пропущених м'ячів.

Донецький "Шахтар" розгромив бельгійський "Гент" у рамках групового турніру Ліги Європи.

Уже на 12-й хвилині зустрічі 20-річний хавбек гірників Віктор Коваленко відкрив рахунок. Під кінець тайму він  травмувався і його замінено на Дентіньо.

За кілька хвилин перед його травмою "Шахтар" подвоїв свою перевагу, коли Факундо Феррейра переграв голкіпера після пасу від Марлоса.

Третій гол забито відразу після перерви. Відзначився Бернард, який замкнув простріл з флангу від Дентіньо. На 75-й хвилині четвертий м'яч забив Тайсон, який першим же дотиком після виходу на поле замкнув пас Феррейри. П'ятий м'яч на рахунку Максима Малишева, який відзначився на 85-й хвилині.

У паралельному матчі "Коньяспор" і "Брага" зіграли внічию 1:1.

Таким чином, після трьох турів "Шахтар" йде без поразок і навіть без пропущених голів. У нього 9 очок. Другий, не дивлячись на розгромну поразку, - "Гент", у якого 4 очки. "Брага" набрав 2 очки і йде третім, "Коньяспор" замикає таблицю з 1 балом.

Нагадаємо, що це третя поспіль перемога "Шахтаря" в ЛЄ. 16 вересня він виграв у "Коньяспора" з рахунком 1:0, а 29 вересня переміг "Брагу" 2:0.