>

Президент Мавританії перервав матч за Суперкубок на 63-й хвилині, наказавши бити пенальті

За неофіційною інформацією, голові держави стало нудно.

Президент Мавритании Мохаммед ульд Абдель Азиз

Футбольний матч за Суперкубок Мавританії між командами Tevragh Zeina і ACS Ksar зупинили на 63-й хвилині за рахунку 1:1, після чого футболісти почали пробивати серію пенальті. Про це пише The Telegraph.

За неофіційною інформацією, це було зроблено за наказом президента Мавританії Мохаммеда ульд Абдель Азіза, якому стало нудно на стадіоні через повільний темп гри.

Втім, офіційно президент Федерації футболу Мавританії Ахмед ульд Абдеррахман спростовує це. "Я категорично спростовую втручання президента Республіки. Таке рішення було ухвалено у зв'язку з організаційними питаннями за погодженням з президентами і тренерами обох команд", - заявив він.