>

НБА: "Бики" розгромили чемпіонів

"Юта" і "Бостон" здобули мінімальні перемоги

«Чикаго», обігравши «Сан-Антоніо», перервав свою триматчеву домашню серію без перемог. «Бики» вже у другій чверті організували відрив 9:0. Після великої перерви «Чикаго» ще двічі тікали у відриви (10:2, 14:2). У результаті на початку заключної чверті «Бики» сформували комфортну перевагу у 25 очок і спокійно довели матч до перемоги.

«Юта» у впертій боротьбі вигризла перемогу у «Мілуокі». Героєм зустрічей став Говард Хейворд. «Джазмен» в останній чверті набрав 13 очок (за гру 24). Зазначимо, що в останній чверті «Мілуокі» вдалося відіграти 10 очок, але останні три кидки господарі змастили.

«Бостон» ледве-ледве обіграв знекровлений «Портленд». «Блейзерс», втративши через травми Олдріджа і Лопеса, практично весь матч вели в рахунку. Але на кінцівку сил залишилося більше у «Кельтів». Переможний кидок на рахунку Тернера.

У заключному матчі дня «Кліпперс» розгромив «Бруклін».

«Чикаго» - «Сан-Антоніо» - 104:81 (21:22, 25:18, 31:20, 27:21)

Ч: Роуз (22 + 5 передач), Батлер (17), Гібсон (15 + 9 підбирань), Брукс (15), Газоль (12 + 17 підбирань), Снелл (12)

С: Леонард (16), Міллс (12), Джозеф (11), Паркер (9), Грін (8), Д.Грін (8), Данкан (6 + 7 підбирань), Спліттер (4 + 7 підбирань).

«Мілуокі» - «Юта» - 99:101 (16:26, 31:27, 32:23, 20:25)

М: Найт (16 + 5 передач), Дадлі (16), Адетокунбо (13 + + 6 підбирань + + 5 перехоплень), Мейо (12), Пачулія (10 + 10 підбирань), О'Браянт (8 + 6 підбирань), Бейлесс (6 + 9 передач)

Ю: Г. Хейворд (24 + + 6 підбирань + 6 передач + 6 втрат), Кантер (23 + 16 підбирань), Екзам (15 + 5 передач), Гобертен (14 + 10 підбирань), Берк (10), Інглс (6 + 7 передач).

«Портленд» - «Бостон» - 89:90 (19:23, 23:21, 30:23, 17:23)

П: Лиллард (21 + 6 підбирань + 7 передач), Меттьюз (18), Каман (13 + 9 підбирань), Маккалум (10), Робінсон (9 + 12 підбирань), Леонард (7 + 6 підбирань)

Б: Бредлі (18), Саллінджер (17 + 9 підбирань), Басс (13 + 10 підбирань + 5 передач), Тернер (10 + 6 підбирань + 8 передач), Прінс (9), Торнтон (9)

«Кліпперс» - «Бруклін» - 123:84 (34:23, 36:14, 27:19, 26:28)

ЛАК: Гріффін (24 + 6 підбирань), Редікк (17), Кроуфорд (17), Джордан (14 + 12 підбирань), Девіс (10), Ріверс (9 + 6 передач), Пол (6 + 5 підбирань + 17 передач + 3 перехоплення)

Б: Пламлі (16), Джером Джордан (11 + 11 підбирань), Морріс (11), Джонсон (9 + 6 підбирань)