>

ЛЧ: "Рома" поставила ЦСКА на коліна

Армійці програли п'ятий євроматч поспіль

Чемпіон Росії, московський ЦСКА, зазнав нищівної поразки в першому турі ЛЧ. Армійців розгромила «Рома» - 1:5. Усе було зрозуміло вже в дебюті зустрічі. Ітурбе, Майкон і Жервіньо за підтримки «Імператора» Тотті за перші півгодини забили 4 м'ячі у ворота суперників. У другому таймі «вовки» зменшили оберти, дозволивши ЦСКА забити гол престижу.

Армійці вперше в історії поступилися в єврокубках у п'ятій грі поспіль. В останніх 4 матчах минулої Ліги чемпіонів ЦСКА програв «Манчестер Сіті» (1:2, 2:5), «Баварії» (1:3) і в гостях «Вікторії Пльзень» (1:2).

Наступний матч у ЛЧ ЦСКА проведе вдома з «Баварією». Мюнхенці в середу зі скрипом здолали «Манчестер Сіті». Переможний м'яч на 90 хвилині провів Джером Боатенг.

«Рома» – ЦСКА – 5:1

Голи: Ітурбе, 6, Жервіньо, 10, 31, Майкон, 20, Ігнашевич, 50 (автогол) – Мусса, 82

«Баварія» - «МанСіті» –1:0

Гол: Дж.Боатенг, 90