>

Чилі, нокаутував Австралію і націлився на Іспанію

"Червона Фурія" з такою "веселою" командою може не впоратися

Збірна Чилі, продемонструвавши ефектний "іспанський" футбол, перемогла Австралію. Південноамериканці якісно почали зустрічі і вже в дебюті зустрічі нокаутували суперника. Санчес і Вальдівіа по одному разу розписалися у воротах Райана. Однак "Соккеруз" не здалися - у середині першої половини австралійці перехопили ініціативу і відіграли один м'яч. Нестаріючий Тім Кейхілл головою переправив м'яч у ворота Браво.

У другому таймі Австралія спробувала зрівняти рахунок, але Браво на лінії був чудовий. Голкіпер Чилі впорався з ударами Брешіано і Кейхілла.

Південноамериканці також не відсиджувалися вдома, відповідаючи на кожну атаку суперника своїм випадом. На 90-й хвилині Босежур ефектним ударом в дальній нижній кут встановив остаточний рахунок на табло - 3:1.

Нагадаємо, в іншому матчі групи Голландія розгромила Іспанію – 5:1.

У другому турі (18-го червня) Австралія зіграє з Голландією, а Чилі з Іспанією.

Чилі - Австралія - 3:1

Голи: Санчес, 12, Вальдівіа, 14, Босежур, 90 - Кейхілл, 35