В Кривом Роге на выборах мэра явка избирателей по состоянию на 12.00 составила 23% - горизбирком

Печать
В Кривом Роге на выборах мэра явка избирателей по состоянию на 12.00 составила 23% - горизбирком
Фото: obozrevatel.com
Новости по теме

В Кривом Роге - 293 избирательных участка, более 514 тысяч избирателей.

Явка избирателей на внеочередных выборах городского головы Кривого Рога на 12 часов воскресенья составила 23%, сообщили агентству в городской избирательной комиссии Кривого Рога.

По данным горизбиркома, наибольшая явка избирателей на данный час зафиксирована в Ингулецком - 29% и Терновском - 27% районах.

В Октябрьском районе уже проголосовали 24% избирателей, в Саксаганском - 23%, в Центрально-городском - 22%, в Дзержинском и Долгинцевском районах явка избирателей составила по 20%.

В Кривом Роге - 293 избирательных участка, более 514 тысяч избирателей.

Напомним, наблюдатели Комитета избирателей Украины (КИУ) фиксируют подвоз избирателей к участкам во всех районах Кривого Рога.

Тэги: Кривой Рог, выборы мэра
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей