Установлена личность женщины, избившей дончанку с украинским флагом

Печать
Установлена личность женщины, избившей дончанку с украинским флагом
Фото: http://www.nytimes.com/
Новости по теме

Фотография избиения получила мировой резонанс.

Советник главы МВД Антон Геращенко распространил в "Фейсбуке" сообщение, которое ему прислали, о личности женщины, избивавшей в Донецке привязанную к столбу дончанку с украинским флагом.

"Женщина, которая избивает ногами девушку с украинским флагом и запечетлена на фото - предприниматель. Хозяйка двух точек бытовой химии она тут единственная кто занимаеться этим на рынке" Геолог" в районе ночного клуба "Лица" бывший НЛО...активная сторонница терорестической организации "днр"...накажите ее по всей строгости... Слава Украине", - говорится в сообщении (орфография и пунктуация сохранены, - ред.).

Накануне в Донецке боевики привязали к столбу неизвестную женщину с украинским флагом и заставили держать табличку "Она убивает наших детей. Агент карателей". Фотограф The NewYork Times снял, как женщину бьет ногами другая женщина.

Тэги: Донецк, сепаратисты, ДНР
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей