Кличко: у Януковича нет решения. Он хочет, чтобы люди разошлись по домам

Печать
Кличко: у Януковича нет решения. Он хочет, чтобы люди разошлись по домам
Фото: EPA/UPG
Новости по теме

Встреча оппозиции и президента длилась больше часа.

Лидер партии УДАР Виталий Кличко вышел из Администрации президента, где проходила встреча лидеров оппозиции с главой государства Виктором Януковичем.

Об этом сообщает собственный корреспондент LB.ua.

Кличко заявил, что у Януковича нет решения, он считает, что люди на Майдане должны разойтись по домам.

"Мы сидели там больше часа. Янукович считает, что ответственность за эскалацию конфликта лежит на оппозиции", - рассказал лидер УДАРа.

По словам корреспондента, Кличко ушел с переговоров, а Яценюк вернулся с переговоров и должен выступить на сцене Майдана.

Тэги: Виктор Янукович, Майдан, Виталий Кличко
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей