Блог Владимира Иванова

Лидер общественного движения «Возрождение Полтавщины»

Владимир Иванов

Родился 5 ноября 1957 года в с. Бортничи, Бориспольского района, Киевской области.

Закончил Киевский техникум советской торговли, Киевский национальный торгово-экономический университет, магистр по специальности “учет и аудит”. Прошел путь от рабочего до учредителя успешного научно-производственного объединения. С 1997 года по настоящее время являюсь учредителем ООО “Фасад-МонтажБуд”. С 2010 г. член партии Фронт перемен, православный христианин. За заслуги по возрождению духовности в Украине и утверждению Поместной Украинской Православной Церкви награжден - Орденом Святого Равноапостольного князя Владимира Великого 3-го ступени и за весомый личный вклад в развитие экономики Украины, профессиональное управление предприятием - лидером отрасли награжден орденом “Профессионал отрасли”.

Лидер общественного движения «Возрождение Полтавщины», учредитель «Благотворительного фонда Владимира Иванова»

Все записи блога
  • Податкова служба: "Бідні в Україні платять в 50 разів більше податків, ніж багаті" Понад 90% усіх надходжень від сплати податку, який відраховується з фізичних осіб, платять фізичні особи із статками, які коливаються в межах споживчого кошика.
  • 10 мільйонів ріллі вже не наші… Створення Земельного банку та порядок проведення земельних аукціонів "заховали" в нормі недавно прийнятого Радою законопроекту. Ринку землі ще немає, банку ще немає. Порядок вже є
  • Чи стануть ринки острівками безробіття? Переселивши мале підприємництво з ринку до біржі праці, де концентрується позиція, наприклад, спрощенців, влада намагається декласувати цю кількамільонну групу активних громадян і…
  • Чи буде «китайська» другою державною мовою в Україні? Ретроспектива українсько-китайського співробітництва дуже цікава: будується на противазі газових суперечок з Росією та можливій енергетичні, іншій економічній, диверсифікації.
  • У новій податковій реформі зникла спрощена система оподаткування Як вже відомо, Мінфін з ДПА презентували концепцію податкової реформи. Однак насторожує момент ініціювання за кілька місяців до виборів. Чи отримаємо ми реформу до виборів? Скоріше…
  • Китайці проти соціальних ініціатив Януковича? Сергій Тигіпко запроваджує інститут соціальних дільничних. Ідея, за своєю суттю непогана, але ж ми усі розуміємо, що у такий спосіб влада намагається сформувати мережу агітаторів ПР…
  • Чи прогарантує держава вклади у кредитні спілки? Коли мене називають «вкладником», я, на підсвідомому рівні, відразу уявляю себе під дверима Ощадбанку, перед очима постає картина «родинного відчаю», коли вибухнув Ощадбанк
  • У Швейцарії за 150 років проведено більше 500 референдумів Швейцарія може сміливо називатися столицею інституту референдуму. Якщо ми хочемо сформувати громадянські пріорітети, нам з часом треба взяти цю швейцарську традицію на озброєння
  • Чого не бачили європейські вболівальники… Влада рапортує про справжній інфраструктурний прорив через будівництвол стадіонів та нових доріг. Чому б не розробити національну програму збереження того, що залишилося від цієї …
  • Як знятися з корупційного ручника. Ч. 4 Антикорупційна статистика в Україні зрозуміла кожній простій людині: для імітації боротьби час від часу «на гілляку вішають» одного-двох чиновників. Натомість в боротьбі з корупцією…
  • Як знятися з корупційного ручника? Ч.3 Огляд політичних та економічних реформ, які провів президент Грузії Саакашвілі. Його політика - іноді жорстока та безкомпромісна, проте грузини підтримують її
  • Як знятися з «корупційного ручника»? Ч.2 Який секрет грузинського "антикорупційного дива"? Грузинські бізнесмени позбавлені стереотипів та виступають проти бюрократії. Нам є, чому в них повчитись
  • Не грузини горщики обпалюють, або як знятися з «корупційного ручника»? Ч.1 Корупцію часто розглядають як продукт традиційної місцевої культури, ендемічне, а отже, непереборне явище. Досвід Грузії показує, що порочний цикл ендемічної корупції
  • Вже у двох районах громадяни зірвали обговорення генерального плану Києва 20 червня влада, у дусі справжньої «поповської пропаганди» намагалася провести слухання щодо "просування" злочинного генерального плану, цього разу, у Подільському районі м. Києва.
  • Тимур і його команда 6-річний Тимур став символом Євро-2012, героєм не тільки для дітей та молоді, але й для дорослих вболівальників. Євро-2012 закінчиться, і ми повинні будемо винести його важливі уроки…
  • Двадцять років тільки і розмов про те, що необхідно підтримувати національного товаровиробника. На справі - це все красивий фантик, у який загорнута отрута національного підприємництва
  • Чи потрібен українцям податковий омбудсмен? Згадайте, митарства дрібного бізнесу по майданам коли приймався податковий кодекс, потім переслідування активістів і таке інше. Хто має професійно захищати українського платника податків…
  • Маскі-шоу від президента у Полтаві Президент Янукович цього тижня розкритикував роботу перевіряючих органів у регіонах. Насправді ж піарники Банкової, просто «випустили пар» напередодні можливого приєднання підприємців…
  • Чому бідні годують багатих? Український досвід Українська податкова система, в частині справляння платежів з доходів фізичних осіб є найбільш регресивною. Одним словом, незаможні українці платять найвищі податки у Європі, багаті…
  • Не тяните нас за язык! Не тяните нас за язык в прошлое, в несвоевременные и надуманные союзы и в гражданское противостояние и сепаратизм. Язык сегодня - одно из самых слабых мест, может самая опасная дилемма…
  • Федералізація чи маніпуляція? Окремі політики почали обговорювати питання федералізації. На мою думку, це спроба конкретних сил окреслити свою територію, забронювати її як квиток, перед парламентськими та президентськими…
  • Фактор 225 Фактор «мажоритарника» може змінити українську політику. З одного боку, теоретично, ще зберігається перспектива появи нових облич, з іншого - формується загроза її остаточного консервування
  • Родина Ахметова. Презентація політичного офшору Ринат Леонідович Ахметов, через неуважність депутатів ВРУ та пильність фотокорів Лівого берегу презентував новий «політичний офшор», куди скоро може спрямуватись вся бізнес-еліта України
  • SOS: saveourselo. Ч. 2 Щоб розвивати аграрний сектор, селянин має зрозуміти капітальну цінність клаптя чорнозему. Необхідно розвивати форми солідарної організації селян, створювати робочі місця та відновлювати…
  • SOS: saveourselo. Ч. 1 33% населення України проживає у селі і воно потребує значного реформування – починачи зі стратегії зайнятості, закінчуючи підготовкою до аграрної революції